Єлизавета II передумала повертатися в Букінгемський палац

05.09.2020
62
0
0.0
Її Величність Великобританії, як відомо, рідко порушує свої ж традиції, але іноді трапляються і винятки. Так, щоліта Єлизавета II їде на канікули в Балморал - в свою шотландську резиденцію, де проводить час з чоловіком, принцом Філіппом, і своїми рідними, які по черзі приїжджають в гості. Восени ж королева повертається в Букінгемський палац до роботи і живе там до різдвяних канікул, які, зазвичай, проводить в маєтку Сандрінгем, Норфолк. Однак в цьому році із цього усталеного з роками маршруту випадає головна ланка: за даними Sunday Times, Єлизавета II вирішила не повертатися в 2020-му в Букінгемський палац.

Замість цього після закінчення літніх канікул Її Величність повернеться до Віндзорського замку, де, починаючи з березня, вона провела весь карантин, пов'язаний з пандемією коронавірусу. Повідомляється, що Віндзор відтепер стане постійною резиденцією Єлизавети II, а в Лондон вона буде виїжджати тільки для виконання зобов'язань та проведення важливих прийомів і зустрічей, і то, коли це стане безпечно.

Зараз же Єлизавета і Філіпп насолоджуються спокійним відпочинком в Балморалі. За словами гувернантки замку, Шини Стюарт, в період своїх літніх канікул Єлизавета і Філіпп мало чим відрізняються від звичайної англійської родини. У замку немає прислуги, герцог часто відповідає за приготування їжі, в тому числі барбекю, а королева сама сервірує стіл, теж щось готує і миє посуд.

«Прогулянки, пікніки, собаки, весь час змінюють один одного гості. Це миле містечко для бабусі й дідуся, здорово, що ми маємо можливість часто приїжджати до них. Тобі завжди дадуть кімнату, де ти зможеш відпочити і втекти від суєти. Це одне з найулюбленіших і прекрасних місць на планеті. Думаю, бабуся ніде не буває настільки щаслива, як там. Вона дуже-дуже любить цей замок», - розповідала внучка Єлизавети, принцеса Євгенія.
Комментарии (0)
avatar