Microsoft показала оновлене меню Windows 11

23.07.2021
195
0
0.0
Прес-служба компанії розповіла про нещодавно внесені зміни в інтерфейс нової операційної системи. Мова не про безликі правки коду: розробники Windows зробили один з ключових елементів інтерфейсу Windows 11 більш зручним для користувачів.

У Windows 11 переробці піддався один з найбільш часто використовуваних елементів операційної системи — контекстне меню, що викликається після натискання правої кнопки миші. Пункти “відкрити” і “відкрити за допомогою” тепер розташовані по сусідству, а часто використовувані команди відображаються поруч з тим місцем, де меню було викликано.

Крім того, в нижній частині вікна з’явився пункт «Показати додаткові параметри», в якому ховаються рідко використовувані команди. Розгорнути їх список можна кліком миші або комбінацією клавіш Shift + F10.

Інтерфейс меню “поділитися” також зазнав змін. Він став більш лаконічним, і тепер розділений на секції: у верхній доступні налаштування видимості пристроїв, а в нижній — список додатків, через які буде «розшарений» файл.

Наприклад, при використанні “Пошти” можна швидко відправити лист з вкладенням, вибравши адресата зі списку контактів.

Ознайомитися з повним списком нововведень інтерфейсу Windows 11 можна в офіційному блозі Microsoft.
Аватар enr091 Наталия Ришко / enr091
Журналист/MidgardinfoКомментарии (0)
avatar